Komplet biżuterii - geometryczny i nowoczesny

Modelina nie cieszy się dużą popularnością w naszym kraju. Często słyszę nieprzychylne opinie innych ludzi, że jak biżuteria jest zrobiona z modeliny to nie może to być fajne i warte swojej ceny albo nadaje się tylko dla dzieci.
Chciałam Wam w najbliższych dniach pokazać, że biżuteria z modeliny nie musi być ani nudna, ani dziecinna, ani nawet prosta.
Po pierwsze masa polimerowa fimo, premo  czy cernit, które ja też używam w swoim projektach to produkty naprawdę najwyższej jakości. Z powodzeniem używane są przez artystów na całym świecie do wyrobu wielu wspaniałych projektów biżuteryjnych i nie tylko. I nie jest to modelina mająca wiele wspólnego z modeliną szkolną.

Poniższy komplet biżuterii powstał przy wykorzystaniu wspaniałej metody mokune gane, która polega na nietypowym nakładaniu na siebie warstw kolorów i mieszaniu ich.
Pozwala ona uzyskiwać wspaniałe, nowoczesne i ciekawe efekty, które bardzo fajnie pasują do nowoczesnych projektów.

Ten geometryczny komplet składa się z bransoletki typu bangle, zawieszki umieszczonej na sznurku jubilerskim, kolczyków długich oraz wkrętek.


Zawieszka umieszczona jest na szarym połyskującym sznurku jubielrskim. Można ją zakupić w sklepie interentowym: TUTAJBransoletka typu bangle ma 6 cm średnicy i prezentuje się bardzo ładnie. Można ją zakupić TUTAJ

Małe prostokątne kolczyki wkrętki posiadają srebrne sztyfty, także są bezpieczne dla alergików. Nie są już dostępne. 

Długie kolczyki mają ciekawie zagięty kształt. Posiadają bigle ze stali alergicznej bezpiecznej dla alergików. Są dostępne TUTAJ


Zapraszam Was serdecznie do mojego sklepu: pracownia-kameleon.pl. A w najbliższych dniach pokażę inne podobne nowoczesne realizacje :)

Komentarze