Nagrody i osiągnięcia

Oto moje prace konkursowe, które spotkały się z uznaniem jury :)

Naszyjnik wykonany na konkurs Royal Stone pt. "Magia Geometrii". W całości został wykonany ręcznie z masy polimerowej fimo (kompozycja z figur geometrycznych), sznurek został wykonany ręcznie metodą kumihimo.


Naszyjnik wykonany na konkurs Royal Stone pt. Romantyzm i Romantyczność. W centrum naszyjnika znajdują się ręcznie robione kwiaty, wykonane bez użycia jakichkolwiek form, z masy polimerowej fimo. Pozostała część naszyjnika została wykonana metodą makramy, z użyciem szklanych koralików Toho.


Naszyjnik w całości wykonany z masy polimerowej, wykonany na konkurs "kolory - odcienie szarości" - Naszyjnik został wykonany w technice mokune gane, pozwalającej na uzyskanie ciekawych efektów  mieszania kolorów.Ten naszyjnik to moje zdecydowanie największe osiągnięcie. Znalazł się na podium konkursu Royal Stone "Raj Utracony". Górna część naszyjnika została wykonana techniką makramy z użyciem szklanych koralików. Dolna część naszyjnika to połączenie makramy i masy polimerowej. Motyle zostały uformowane ręcznie, bez użycia jakichkolwiek form, z masy polimerowej fimo i premo. Dodatkiem są szklane koraliki i kryształki.Kolejna biżuteria w całości wykonana z masy polimerowej fimo wykonany na konkurs "snieżynka". Efekt lodowej bransoletki udało się uzyskać dzięki zastosowaniu półprzezroczystej modeliny w kolorze białym. Modelina daje naprawdę wiele możliwości!Uwielbiam tą pracę. Kocham rzeźbić, mimo, że to biżuteria jest moją największą pasją. Figurka wykonana została z modeliny do tworzenia lalek: cernit doll. W całości wykonana ręcznie. Listek, na którym tak smacznie śpi dzieciątko został wykonany metodą skinner blend.Mój pierwszy większy projekt biżuteryjny.  Różyczki zostały wykonane z masy polimerowej cernit. Pozostała część pracy została wykonana w technice dowolnej ;)


Łabądek został wykonany oczywiście z modeliny fimo, na konkurs dzikie łabędzie organizowany przez kreatywny kufer :) Jest zawieszką.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz